Alphasonik NA1600.4 Неврон Серија 1600 W Max 4-Канал Автомобил Засилувач со 4-Начин за Заштита Circuitry Multi-Channel Bridgeable Класа А/Б Засилувач Ниска & Високо Ниво и Влезови
  • Ново

Alphasonik NA1600.4 Неврон Серија 1600 W Max 4-Канал Автомобил Засилувач со 4-Начин за Заштита Circuitry Multi-Channel

DEN 2752.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа листа ги содржи : (1) NA1600.4 1600 Вати Max 4-Канал Класа А/Б Засилувач Bridgable (1) Далечински Бас Knob со Конектор кабел (1) Упатство за ракување (1) на Монтирање на Хардвер Собата. 4 x 200 W @ 4 Ohms 4 x 400 W @ 2 Ohms 2 x 800 W @ 4 Ohm.Карактеристики : Никел Позлатен Терминали Екструдиран Алуминиум Топлина Мијалник Ниско Ниво на Текст Високо Ниво на Текст Ниско Ниво Излез Далечински Бас Knob Вклучени Мили Spec Двострано Стакло Епоксидна Коло 4-Начин за Заштита Circuitry : Термички, Краток Спој, Преоптоварување и DC Offset Променлива Ниско-Pass Crossover : 50 Hz - 250 Hz Високо-да Помине Crossover : 60 Hz - 1.2 k Hz Променлива Текст Чувствителност : 200m V - 6 V 45 Hz Бас Поттик : 0 - 12d B ATC Осигурач : 25 Amp x 2. Производ Димензии : 7.01" x 2.09" x 11.81" (178 x 53 x 300мм).На НЕВРОНСКИ Серија на Засилувачи од Alphasonik ќе ве остави изненадени кога имате моќта избавувањето на овие засилувачи и да ве остави во загатка за тоа како неговите дури и можно да се постигне моќ vs семоќниот долар.Не само дали ќе се постигне моќ која е потребна и посакувана, но ние не го напушти било која од ѕвона & свирки или.Работи како 4-начин за заштита circuitry и РКА throughputs за да додадете повеќе засилувачи.Проверете детали подолу!.