Пост Светлина Отворено Столб Светилка Соларна LED Пост Светла, Отворено Соларен Погон Ограда Светлина, LED Палубата Капа Плоштадот Пејзаж Пост Капа Светилка Декораци
  • Ново

Пост Светлина Отворено Столб Светилка Соларна LED Пост Светла, Отворено Соларен Погон Ограда Светлина, LED Палубата

DEN 1466.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● ИНТЕЛИГЕНТНИ СВЕТЛИНА КОНТРОЛА : го вклучува и исклучува автоматски во мрак и исклучување на изгрејсонце, според светлината. ● ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА И ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина : Соларен погон светла, нека ви се избегне плаќање на вишокот електрична енергија сметка. ● СИЛНА ОТПОРНОСТ на ВОДА : работа, како и обично, без оглед на ветер и дожд. ● ШИРОК ОСВЕТЛУВАЊЕ : може да го осветлите 3 м2-5m2. ● LIGHT БОЈА : топло светло.Бренд : SDHENAILIAN★ Соларен погон светла, нека ви се избегне плаќање на вишокот електрична енергија bill You да ги користите овие Соларни LED Светилки во предниот/ дворот, заедно патеката, walkway, тротоарот, околу вашиот патио или тремот.Тоа ќе ви овозможи да се постави светла LED безбедност отворено осветлување целиот вашиот дом и да се донесе безбедност/ поинаква декорација искуство на вашиот пат, градина, тремот или двор★ FEARURES : се Повеќе широко се used Solar напојува-заштеда на Енергија, еко - friendly Perfect за надворешна употреба-Водоотпорен, отпорност на топлина, мраз отпор★ Specifications Product име : сончева колона headlight Product големина : 10*10*6cm Light боја : топло lighting Need батерија?Yes Does тоа вклучува батерија?Yes Battery моќ : 2 VMaterial : ABS + Акрилик★ Packing1 * соларни пост капа светлина★ Guarantee High-квалитет и пријателска услуга за да ја решите вашите грижи додека сте задоволни.