Под Оклоп Мажите Бура Кавер-Kangzip Качулка
  • Ново

Под Оклоп Мажите Бура Кавер-Kangzip Качулка

DEN 1607.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Поврзана.Увезени.Се повлече На затворање.Машина Wash.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Armour Руно е светлина, дише & делови за чувствувате мобилност.Мека внатрешниот слој стапици топлина за да се задржи топло & удобно.Пред кенгур џеб со внатрешни работи скриени безбедна zip pocket.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Armour Руно® е светлина, дише & делови за чувствувате мобилност.Мека внатрешниот слој стапици топлина за да се задржи топло & удобно.Пред кенгур џеб со внатрешни работи скриени безбеден поштенски џеб.