Надвор од Трим Drawstring Кабелот Јаже - Памук Замена на Цевки Drawcord за Шиење Облека DIY Занаети 48B Природни 10 Јарди
  • Ново

Надвор од Трим Drawstring Кабелот Јаже - Памук Замена на Цевки Drawcord за Шиење Облека DIY Занаети 48B

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Направен од 100% памук, материјали, ова drawstring кабелот јаже е најдобар cording трим да се користи за различни DIY дома или на училиште занаети.Нашата еко-пријателски macramé скратува се изработени од мека, висок квалитет на природен памук и е unglazed, unwaxed, и без мирис.Овие плетенка јаже скратува не еластичен но се свитливи и може да се манипулира во било кој начин сакате.Безбедно да се користи за во основа ништо, можете дури и може да се користи како замена drawstring кабелот на вашата облека.СОВРШЕН КАБЕЛОТ ЈАЖЕ - Цврсто плетенка со одделни сегменти, без било протриване или хаос, Надвор од Трим памук изработката мозок е направен да биде густа и цврста за било кој тип на лукав проектот ќе се планирани.Ова јаже може да се справи со тежината на ѕид hangings, растенијата закачалки, завеси, и таписерии.Му верувате на овој намали за подобрување на вашиот сон проекти.Достапен во класична црна, бела, како и природни беж бои, и се продаваат во различни yardages.РАЗНОВРСНА USE - Овие corded drawstring јаже скратува се супер повеќенаменски и погоден за голем број на различни уметности и занаети проекти и активности.Користете го овој класичен намали за цевки, шиење, подарок завиткување, врзување јазли во прекрасни рачно изработени dreamcatchers, пет играчки, уникатен украси, накит, облека детали, кеси, па дури и текстил.Со бескрајни можности за она што можете да направите со овој производ, можете да не одат во ред со добивање дворови и дворови на оваа класична плетенка јаже cording!.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА - Надвор Трим drawstring кабелот јаже доаѓа цврсто и уредно валани на калем за својата погодност.Од тука, можете слободно и лесно да ги намали без оглед на должина што сакате од извиткани уреденост.Цврсти и издржливи, вие нема да најдете подобар чист памук cording скратува на оваа прифатлива цена никаде на друго место.Погоден за деца и дури и миленичиња, спаси посета на занает продавница и почеток на вашиот следен креативен проект со Над Трим изработката скратува.БОЈА општи услови - Поради monitor settings и следи дефиниција на пиксели, ние не може да гарантира дека бојата што го гледате на вашиот екран е како точната боја на производот.Ние се стремиме да се направи нашите бои се онолку точни колку што е можно, но ве молиме имајте на ум дека овие бои се предвидувањата секогаш произведуваат на вистинските бои.