Juegoal Raccoon Птица Фидер Дрво Оркестарот на Отворено, Виси Градина Статуи, 2 мл Диви Семе Birdfeeder Дрво Hugger Скулптура, Whimsical Градина Декорација
  • Ново

Juegoal Raccoon Птица Фидер Дрво Оркестарот на Отворено, Виси Градина Статуи, 2 мл Диви Семе Birdfeeder Дрво

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Raccoon Птица Фидер : Привлечат птици во потрага за храна, нека птици живеат и да уживате семе храна.Хумористични прекрасен изненадување на дрво или ограда.Изненади вашето семејство и пријатели, кога неочекувано се фрлаат отпадоци птица фидер се појавува од дрвото во вашиот двор.Големина : 3.75 x 5.7 x 7.6 Инч.Премиум Квалитет : надвор дрво украс се направени од издржлив polyresin и висок степен на УВ доказ сликарство, на посебен процес го прави тоа водоотпорен и е тешко да ги кородираат или исчезнат.Може да се користи на отворено за многу години.Лесен за користење : Постојат 2 keyholes на грбот, можете лесно може да висат на нашите мини raccoon на дрво или каде сакате.Ние обезбедуваме завртка за својата погодност.Тоа би можело да биде исполнет со голем број на семиња за привлекување на птици, како што се црниот масло од сончогледово семе, шафран семиња да се привлечат црвено finches, цицки, куќа finches, птици, сини птици, warblers, сколовранците и повеќе!.Совршена Градина Декорација : Украсени со нашиот двор уметност птица фидер скулптура на вашата градина, донесе забава на децата, и изненадување вашите гости.Висат на диви birdfeeder на дрвото во вашиот двор, додадете животот на вашиот дрво, и завртете го вашиот градина во бајка.Совршен Подарок : Дозволено да се види птица активност во вашиот двор.Ова е најдобриот подарок за родителите, на децата и на љубителите на природата.Одржување на хранење raccoon фигурини и правејќи се дека има доволно семиња во неа може да биде забавна активност, што е одлично за чување на постари лица зафатен или предавање на помладите деца да преземат одговорност.Совршен за housewarming подарок, годишнина подарок, роденденски подарок дури и ангажирање подарок.Привлекување на птици во потрага за храна, нека птици живеат и да уживате семе храна.Хумористични прекрасен изненадување на дрво или ограда.Со реална форма, парична казна изработка и природна текстура, нашите мали raccoon дрво оркестарот фидер се создаде 3-димензионални парче дојде на живот.Со добар квалитет.Самовила диви birdfeeder е направен од висок степен на смола.Голем празник подароци за децата.Не само за Божиќ партија, но исто така и за денот на Благодарноста, Роденден, и така натаму.