Kupretty Деца Бебе Девојка Памук, Лен Фустан Лето Есен Бела Кавга Без Ракави Деца Принцеза Партија Фустани Sundress
  • Ново

Kupretty Деца Бебе Девојка Памук, Лен Фустан Лето Есен Бела Кавга Без Ракави Деца Принцеза Партија Фустани Sundress

DEN 191.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Ова дете бебе лен boho девојки фустан направен од високо-квалитет памук, лен, супер меки, удобни и дише, удобен за целодневно носење.Стил : Цврсти обична боја износени ракави малку девојки партија облечи, летање ракави, најдобар фустан-up за лето, деца девојка да падне фустан, малку девојки неформални секојдневни фустани, да ги задржи вашите девојки кул и симпатична во пролет, лето и есен.Натпреварот со коленото високи чорапи, вашата девојка ќе биде симпатична мало бебе кукла.Или натпреварот со долги ракави Т Кошули и хулахопки, тоа може да биде убава облека за есен/ зима.Совршен за Велигден облека, Денот на Вљубените слики, семеен одмор, празник, повик за секојдневна облека, униформа, одмор, Божиќ, фотографија, забава, свадба, посебен повод.Големина : Малку девојки лен деца се облекуваат одговара за 1-2 Tbaby девојка лен фустан, 2-3 T деца девојка фустани, 3-4 T девојка лен кавга фустан, бебе девојка фустан без ракави 4-5 T, 5-6 Years бели деца се облекуваат.Мека.Дише.Кожата-пријателски.Удобно.Боја : Еден за Рамо Војска Зелена | Големина : 1-2 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Голем роденден, и фестивал подароци.Удобен фустан за дома-носи, партија облечи, семејни фотографии и семејството дена.Тивко, елегантен, темперамент.Тивок убавина.Оваа убава девојка фустан е направен од памук, лен ткаенини, карактеристики трепет ракави, линија, мини здолниште.Натпреварот со долги ракави Т Кошули и хулахопки или Коленото чорапи, тоа може да биде убава облека за есен / зима.Близнаци девојки сестра појавување фустан.Soft Breathable Skin-friendly Comfortable.