Andongnywell Женска Леопард V Вратот Леопард Печати Блуза На Долги Ракави Chiffon Кошули Секојдневен Лабава Блузи
  • Ново

Andongnywell Женска Леопард V Вратот Леопард Печати Блуза На Долги Ракави Chiffon Кошули Секојдневен Лабава

DEN 150.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МАТЕРИЈАЛ : Високо квалитетен материјал.Мека ткаенина со малку еластичен.мала тежина,дише и да не се види преку.ФУНКЦИЈА : Копчето , v-врат, долги ракави, лабава одговара, различни се достапни.КОЛОКАЦИЈА : Ова т кошула лесно да се одговараат со фармерки, тесни фармерки, шорцеви, црна панталона, jackect, ѓердан и потпетици и др.ПОВОД : Погоден за ноќно излегување, датум, страни, улица, бизнис, статистика, работа, клуб, патување или неформални секојдневно носат итн.ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи се прикачени со големина на табела, ве молиме одберете го вашиот соодветна големина пред да нарачате, ако имате било какви прашања во врска со големината на, ве молиме слободно да не контактирате преку е-маил.Ви благодариме!Имајте пријатен ден!.За Andongnywell Жените Блузи : Карактеристики : Врат : O јака, V јака Шема : Multicolor Ракав : долг ракав /краток ракав/sleevess Половината : Лабава,Тенок Должина : Средината долго Погоден сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима женски Блузи информации : Удобен уште Женски Мека ткаенина за удобен женскиот допир, доволно долго за да се покрие стомакот, па дури и може да биде како мини маица, фустан.Боја Разлика : Поради прилагодување на осветлување и компјутер или мобилен телефон следење, може да биде бојата разликата помеѓу сликата и примени производ, што е нормално.Пакет се Вклучени : 1 x Жените Блузи .