Cupcake Контејнери Со Зелена Директно Пластовидно Cupcake Кутии - Пластични Купола Носителот - Јасно Превозникот BPA Free Пакување од 100
  • Ново

Cupcake Контејнери Со Зелена Директно Пластовидно Cupcake Кутии - Пластични Купола Носителот - Јасно Превозникот

DEN 551.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЗДРАВ И ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ КОИ ЌЕ ЗАБЕЛЕЖИТЕ ВЕДНАШ - На трајни шминка на домашно МИЛЕНИЧЕ BPA Free пластика на овој Cupcake Носители дава сјаен убав изглед, и можете да повторна употреба тоа, и да се отвори и затвори неколку пати без да се прекрши.ГОЛЕМИНА на & ДИМЕНЗИИ - димензии на поединецот Cupcake Кутии се 3.5 Инчи Висок, 2 Инчен Дното Дијаметар, 2.5 Инчен Горниот Дијаметар, што е голема големина да се чува cupcake во место и избегнување на нив се движат наоколу во Cupcake Сад.Да ги КОРИСТИТЕ ОВИЕ ЛИЦА РЕЗЕРВИ ВО МНОГУ НАЧИНИ - На Јасно Cupcake кутии е Одличен начин да се започне било партија препарати, свадби, роденден, бебе туш, јули 4 Церемонија, или било која се заедно сте за планирање на одлуки.исто така одлична за пекари, достав продавници и десерт продавници.Одлично за секаков вид на едноставни,, декорирани, и extravaganza cupcakes, и има доволно простор за cupcake врвот.НЕВЕРОЈАТНО е ДИЗАЈНИРАН за : дизајнот на cupcake превозникот дава голема корист дека нејзините пластовидно, така што може да магацинот еден на врвот на другите и тоа нема да падне, така да може да превоз нив безбедно и да се зачува простор.КУПИ СО СИГУРНИ - Нашата цел Е секогаш задоволни клиенти.Им даде на нашите високо-крај пластични cupcake кутии за да се обидете.Вие нема да бидете разочарани.Ако сте загрижени во врска, само нас контакт. ✔Свадби,. ✔Празник Партии. ✔Бебето Тушеви,. ✔Сладолед партии. ✔Булчински Туш,. ✔Роденден Партии. ✔Cupcake Партии. ✔Кинеската нова година. ✔Возрасни и Деца Jamboree,. ✔Базен Партија. ✔Плажа Партија. ✔cinco de mayo партија. ✔Carnivals,. ✔И Многу, Многу, Повеќе..