WZM Кадифен Куче Кревет Луксузни Мачка Перница Шарени Две-во-Едно Мачка Отпадоци Мачка Кревет Свитлива Кадифен домашно Милениче Мачка Кревет Производ Големина 6055cm
  • Ново

WZM Кадифен Куче Кревет Луксузни Мачка Перница Шарени Две-во-Едно Мачка Отпадоци Мачка Кревет Свитлива Кадифен

DEN 727.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

* * * Во студената сезона, топла печка и долгиот кадифен може да се користи како перница или топло гнездо. *4cm кадифен е направен од тај-боја, и едни со перница е единствен модел во светот. * И двете мачки и мали и големи кучиња може да се користи, како и производот може да се протегала и задно за да се осигура дека тоа може да се примени за да се миленици на било која големина. *Нашиот производ е доставен со перење кеса, па вие не мора да се грижите за проблематични чистење кога чистење.Име на производ : шарени две-во-едно мачка litter Product категорија : пет кревет/пет nest Material : 4cn кадифен + памук quilted + пластика капка cloth Color : color Size : 61cm*51cm по unfolding Fold 33 * 43 * 12.5 cm Laundry торба : 28 * 35cn Single производ пакување големина : 28 * 35 * 7cm Single производ тежина : 300 GReminder : производот податоци е рачно мери, некои грешки припаѓаат на нормалниот опсег.