NECA Странци 7 Скала Серија 10 Горила Туѓо Акција Фигура
  • Ново

NECA Странци 7 Скала Серија 10 Горила Туѓо Акција Фигура

DEN 887.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Во чест на Kenner прошири универзумот Странци на почетокот на 1990-тите.Горила Туѓо, Кралицата лице hugger и Mantis Туѓо стојат над 9 инчи висок и се целосно poseable.Секоја фигура доаѓа со издание на класичен темен коњ мини-стрип.За да го прослави 10-тата серија во нашите најпродавани странци линија, ние сме dedicating целосна серија на класичен Kenner прошири универзумот странци на почетокот на 1990-тите!серија 10 вклучува моќен горила туѓо, Кралицата лице hugger, и Mantis вонземјанин, кој е фрлен во проѕирен зелен исто како и оригиналот.Земајќи инспирација од оние дизајни, нашиот тим има трансформира овие Kenner класици во модерните верзии со сите на денешната детали и артикулационите.Секој доаѓа со издание на класичен темен коњ мини-стрип кој беше вклучен со Оригиналите.Овие високо детални бројки стојат над 9" високи и се целосно poseable.Посебни блистер картичка пакување е во чест на класичен картичка уметност, како и, кој сопствени илустрации и палета на бои кои врски назад до играчка полиците на почетокот на '90-тите години.