HEER Керамички Ashtray со Капак за Цигари Плевел, Windproof без чад Пепел Послужавник за Внатрешна или Надворешна Употреба, Пепел Држачот за Пушачите, Десктоп Пушењето Пепел
  • Ново

HEER Керамички Ashtray со Капак за Цигари Плевел, Windproof без чад Пепел Послужавник за Внатрешна или Надворешна

DEN 287.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Традиционалните рачно изработени керамика : Избраниот глина, направени од страна на традиционалните Кинески занаети, пукаше во висока температура.На замрзнатото глазура е отпорен на корозија, доведе слободни, и лесно да се мијат.Тоа не се плаши од дожд и сонце, и може да се користи во затворени простории или на отворено.Уметнички декорации : Погоден за хотели, ресторани, домови, канцеларии, компјутери, дневни соби, patios, градини и тераси како ashtray или декорација.Вкусна во потрага ashtray : слатки и интересни ashtray дека е впечатлива на маса.Тоа има windproof и rainproof капак, погодна за внатрешна или надворешна употреба.Тоа опфаќа грозен отпушоци од цигари и го спречува мирисот на чадот од бегство, обезбедување пријатен пушењето искуство за вас и за вашите гости.Мулти-цел : Тоа не е само ashtray за цигари и плевел, но, исто така, може да се користи за да се одржи закуски, накит, ореви, бонбони и мали desktop trash.Совршен за партиите, Божиќ, родендени, годишнини, Божиќ, Денот на Вљубените како убава подарок.Пакување и услуга со срцето : Нашите производи се професионално и спакувани за да се осигура нејзината безбедност.Како керамички производи се кршливи, ако производот што сте го добиле е скршен, само се чувствуваат слободни да не контактирате за нова.ЗА HEER : Ние секогаш се придржуваат до традиционалните Кинески занаетите производство, избрани глина, висока температура отпуштање, секој керамички производи треба да се оди преку голем број на производствените процеси, секој комплетен производ не е лесно да се дојде од страна.Ние сме посветени на процесот на дизајнирање и производство на младите и модерен керамички производи, во близина на естетика и преференции на современата младина.Се надеваме дека овие производи не се само сад, но исто така парче уметност, која му дава смисла на животот ритуал.