SLATIOM Дигитални Caliper 0-150mm/6 Дел/Метрички/Инчен Нерѓосувачки Челик Електронски Vernier Caliper Микрометар Мерен Инструмент
  • Ново

SLATIOM Дигитални Caliper 0-150mm/6 Дел/Метрички/Инчен Нерѓосувачки Челик Електронски Vernier Caliper Микрометар

DEN 5875.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мерен Опсег : 0-150mm.Дигитални caliper лесно осветленост единица меѓу метрички, дел, инчен, ,лесен за ракување.Електронски vernier caliper е направен од нерѓосувачки челик, со Згусне Вилица,ситно третира површината, Јасно скала.Прецизност и Контрола Дизајн,мерење алатка со заклучување палецот завртка може да се заклучи вилици во место.База на Мерење Funcitons : Внатре, надвор, длабочина и Чекор мерење.Тип : Дигитални Calipers Material : Нерѓосувачки Steel Measurement Опсег : 0-150mm DIY Материјали : Metalworking Accuracy : +/-0.03 mm Measuring Опсег : 0-150mm / 6inch Unit : Метрички/Инчен/Fractionweight : 303g Resolution : 0.01 mm/0.0005 во/ 1/128in Battery : 1* CR2032 Батерија(не се вклучуваат)База на Мерење Funcitons : Внатре, надвор, длабочина и чекор Дигитални caliper лесно осветленост единица меѓу метрички, дел, инчен, ,лесен за ракување.Електронски vernier caliper е направен од нерѓосувачки челик, со Згусне Вилица,ситно третира површината, Јасно скала.Прецизност и Контрола Дизајн,мерење алатка со заклучување палецот завртка може да се заклучи вилици во место.Пакет се Вклучени : 1x caliper Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.Направени од цврсти пластични композитни,лесни и издржливи.