Генерички Cookie Тегла Метални Куки Тегла Складирање Калај Кујна Контра Сад Бисквит Складирање Декоративни Херметички Бонбони Кутија Божиќ Корист На Носителот Розо?
  • Ново

Генерички Cookie Тегла Метални Куки Тегла Складирање Калај Кујна Контра Сад Бисквит Складирање Декоративни Херметички

DEN 434.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Корисни, може да се користи за складирање на бонбони, чоколада, бисквити и мали подароци.Доволно простор и голем капацитет да ги исполни вашите различни потреби.Храна одделение железо материјал, безбеден за употреба, долго служат време.Таписерии изработка, јасно моделот печатење, свечен и убава.Опремени со капак, складирани предмети паѓа надвор и нечистотија.Опис Оваа декоративни железо завиткување кутија е главно се користи за пакување и декорација, која може да се користи за пакување и складирање на бонбони, чоколада, итн.Тоа може да се користи за Божиќ партии, дома декор, трговски центар декорација, итн.Карактеристики - Материјал : Железо - Боја : Розова.- Големина : 19x14. 3cm.- Опремени со капак, складирани предмети паѓа надвор и нечистотијата.- Доволно простор и голем капацитет да ги исполни вашите различни потреби.- Корисни, може да се користи за складирање на бонбони, чоколада, бисквити и мали подароци.- Таписерии изработка, јасно моделот печатење, свечен и убава.- Храна одделение железо материјал, безбеден за употреба, долго служат време.Пакет Вклучувајќи 1 x Бонбони Кутија.