Abbott Колекција Мала Црна и Бела Дрвото на Животот Knob
  • Ново

Abbott Колекција Мала Црна и Бела Дрвото на Животот Knob

DEN 187.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уникатен и трендовски, и дефинитивно елегантен, овие копчиња дефинитивно ќе refresh било гроздобер мебел тие се украси!.Совршен за додавање на малку на гроздобер интерес да соби!.Мерки 1.25 инчи во дијаметар, 1 завртка вклучени.Уникатен и трендовски, и дефинитивно елегантен, овие копчиња дефинитивно ќе refresh било гроздобер мебел тие се украси!Совршен за додавање на малку на гроздобер интерес да соби!.