Revell 07676 Фолксваген T2 Camper (Лесно-Клик) Модел Комплет 1:24 Скала
  • Ново

Revell 07676 Фолксваген T2 Camper (Лесно-Клик) Модел Комплет 1:24 Скала

DEN 1164.48

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Едноставно да кликне заедно.Без лепак потребни, Пред боја, Слика по желба.Продолжи покрив.Мулти-дел од телото.Многу детални внатрешни работи.Отворање на вратите.Ротирачки тркала.Содржи decals и налепници за декорација.Едноставно полнење за "ФОЛКСВАГЕН" Тип 2 T2, кој беше произведен во повеќе од 2,5 милиони пати во "ФОЛКСВАГЕН" фабриката во Хановер до 1979 година и што, меѓу другото, континуирана пред лизгачки прозорец и врата.Мулти-дел мотор Подвижен лизгачки вратата Decals и налепници со различни регистарски таблички (D, NL, F, GB, B, A, CH, I, S и САД) На иновативни лесно-кликнете систем гарантира брз успех со овој модел : Мулти-обоени, токму произведени компоненти се stably поврзани со едноставно приклучување на нив заедно и украсени со налепници.Обемот на испорака : Пластични модел комплет (не собраа) што може да се Види, повеќејазични собранието инструкции, налепници и decals.Занаетите се забавуваат со големи резултати за сите на возраст од 10 и повеќе години.Брзи резултати се загарантирани со иновативни лесно-кликнете систем : Мулти-боја, токму направени компоненти се вклопуваат заедно за здрав конекција и се украсуваат со налепници.Нема слика е потребно!Моделот исто така, може да биде обоен, која го прави сосема уникатен.Препорака до 5 бои е вклучен во упатството.