senya Денот на Вљубените Tablecloths, Розова Срца за Денот на Вљубените Декоративни Маса Крпа Табела Покритие за Кружни Маса за Јадење Декоративни за Одмор Дома Партија
  • Ново

senya Денот на Вљубените Tablecloths, Розова Срца за Денот на Вљубените Декоративни Маса Крпа Табела Покритие

DEN 312.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашата tablecloth е направен од 100% полиестер, добра навремено отпорност, отпорност на топлина и издржливост за да се заштити вашата маса од оштетување и гребнатини.ГОЛЕМИНА : 60 инчи (152.4 cm) во дијаметар, не вклучува чипка ресни должина.ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Одличен дизајни и модели се додава боја на вашата маса, ги импресионира вашите гости со украсување вашата маса и прави да се чувствувате среќни Кога јадење.ФУНКЦИЈА : табела платно е погодна за патио, градини, кујна соба, трпезарија и декорација, тоа е исто така добар подарок за денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките, Велигден.ЧИСТЕЊЕ : Машина перат, лесен за одржување.Спецификација : Материјал : 100% полиестер влакна Големина : 60 инчи (152.4 cm) во дијаметар Пакет се Вклучени : 1 x Tablecloth Карактеристики : tablecloth е направен од висок квалитет на ткаенина која ќе трае со векови се Лизга отпор, не-стап, не бледнее и топлина - отпорни На tablecloth не само што може да се заштити вашиот вечерата на маса, но, исто така, стилски декорација за вашиот дом, погодна за внатрешна и надворешна употреба и секој фестивал Користење на опсег : Совршен за јадење маси, кафе маси, складирање маси, отворено излети, итн.Топло Забелешка : Машина перат, Нежно циклус и железо на ниска температура.