Sxiocta Мини Топлина Пиштол,Топол Воздушен Пиштол Електрични Телефон Поправка Топлина Алатка со Топлина се Смалуваат Цевки за DIY Занает Втиснување, се Намали за Завит?
  • Ново

Sxiocta Мини Топлина Пиштол,Топол Воздушен Пиштол Електрични Телефон Поправка Топлина Алатка со Топлина се Смалуваат

DEN 542.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесно да се use One-да се префрлате дизајн, може да почне да функционира и греење веднаш по моќ. [Разноврсна] Совршен за занаети, автомобилската, електроника, втиснување прав, винил заврши, HTV, епоксидна смола, се намали за завиткување, се намали цевки, се намали цевки конектори, decals, шише вино се намали капсули, ЕВА пена, трансфери, акрилик, намали филм, мобилен телефон на поправка, таблет поправка, поправка екран, лемење, накит одлуки, жица конектори, задник конектори, восок, восок, соја, свеќа одлуки, и повеќе.Разноврсна purposes This корисна алатка може да се користи за да се намали пластична фолија, втиснување во прав, керамика, глина, итн. [ВИСОК КВАЛИТЕТ и ПОБЕЗБЕДНО] Изграден во текот-топлина заштита, ако температурата е прегрее, на curent на овој електрична топлина пиштол алатка ќе бидат отсечени автоматски да се избегне топење и оган.Спецификации : Тип : Топол воздух gun Material : ABSColor : Black Voltage : 110 V/220 VPlug : US/EUPower : 300 WWork Температура : прибл. Температурата не може да се прилагоди, погоден за DIY, а НЕ за индустрија употреба.Напомена : 1.58 oz Package Including1* Топол воздух gun530* Shrinkable tube1* сандак. [Напон и Ладење Дупки] Напон 110 V, на темп на млазницата би можела да достигне до 200° во секунди.