AXXESS Мицубиши Засилувач Интерфејс 2006-2012
  • Ново

AXXESS Мицубиши Засилувач Интерфејс 2006-2012

DEN 825.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Го задржува ОЕМ Rockford Fosgate Систем.Обезбедува NAV излези (паркинг сопирачка, обратно, исклучете го тонот и брзината смисла).Ја елиминира СО порака за грешка.Прилагодлив на текст добивка.USB updatable.Axxess Комбинира Интерфејс и DSP за Дигитален, Аналоген или Не-Засилена Возила!Од фиксно ниво излез за дигитални системи за аналогни фабрика системи, или дури и додавање сабвуфер на OE систем, разновиден СЕКИРА-DSP има монтери се опфатени.