Hangtime Јужна Каролина Gamecocks Новина Табличка Црна Позадина
  • Ново

Hangtime Јужна Каролина Gamecocks Новина Табличка Црна Позадина

DEN 775.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Врежана метал авто ознака.Четири универзална Монтажа слотови.Сосема нов во фабриката се намали заврши.Печени на крај со врежана детали.Gamecock лого официјално лиценцирани производи.Gamecocks логото на блек метал табличка со четири универзална монтажа слотови.Ова е официјално лиценцирани авто ознака дека е направен во САД.Одличен подарок за било Каролина фан.