1 Buc Египетскиот 21.5 Loofah Luffa Loffa Lofa Loofa Scrubber Сунѓерот Природни Органски БАЊАТА Убавина Бања Тело Луксузен Премиум Квалитет за Кожата Exfoliating
  • Ново

1 Buc Египетскиот 21.5 Loofah Luffa Loffa Lofa Loofa Scrubber Сунѓерот Природни Органски БАЊАТА Убавина Бања

DEN 383.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

( 1 Buc ) 100% Египетскиот Природни И Органски Loofah .Приближна Големина Е ( 21.5 Инчи / 54 cm) Секоја Една од нив .Тоа Е Предаден Компресирани Станот.Само Натопете Ја Во Топла Вода За 15 Мин И Тоа Ќе Го Задржи Тоа Оригиналната Форма.Физички Бенефиции, Им Даде На Вашиот Кожата На Природен Сјај, Промовирање, Промовирање На Подобра Хидратација Со Редовно Exfoliating На Природен Начин.Нашите Exfoliating Loofah Природни Сунѓери За Тело Нега, Исто Така, Може Да Помогне На Вашата Кожа Да Се Осигура Дека Ќе Се Позитивно Како Никогаш Порано. (Loofah Luffa Loffa Lofa Loofa).еден Допир На Луксуз За Вашата Кожа - Редовни Loofah Користат Тоа Функционира Одлично На Лактите И Колената , Редовни Ексфолиране Држи Вашата Кожа Бараат Здрави.Опис : ( 1 Buc ) 100% Египетскиот Природни И Органски Loofah .Приближна Големина Е ( 21.5 Инчи / 54 cm) Секоја Една од нив .Тоа Е Предаден Компресирани Станот.Само Натопете Ја Во Топла Вода За 15 Мин И Тоа Ќе Го Задржи Тоа Првобитна Форма Физички Бенефиции, Им Даде На Вашиот Кожата На Природен Сјај, Промовирање, Промовирање На Подобра Хидратација Со Редовно Exfoliating На Природен Начин.Нашите Exfoliating Loofah Природни Сунѓери За Тело Нега, Исто Така, Може Да Помогне На Вашата Кожа Да Се Осигура Дека Ќе Се Позитивно Како Никогаш Порано. (Loofah Luffa Loffa Lofa Loofa) Допир На Луксуз За Вашата Кожа Редовни Loofah Користат Тоа Функционира Одлично На Лактите И Колената , Редовни Ексфолиране Држи Вашата Кожа Бараат Здрави.