Niclogi Резервоарот на Врвот Закачалка Градник Закачалки Простор за Заштеда на енергија Закачалка Метал Виткање Плакарот Организатор на Резервоарот Блузи, Cami, Градни
  • Ново

Niclogi Резервоарот на Врвот Закачалка Градник Закачалки Простор за Заштеда на енергија Закачалка Метал Виткање

DEN 287.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Издржливи и Здрав : Висок квалитет на метална конструкција која трае долго време, и на закачалка со гумени маски на секој работ да се заштити вашата облека од гребнатини.Организиран Плакарот : Овој пропелер може да ви помогне да ги организирате вашиот плакар според различни видови, лесно да се види секој од вашата облека и лесно да го исклучите.Простор за Заштеда на енергија : Овој пропелер може да се одржи најмалку 8 резервоарот блузи, camisoles или градници.Функција:ослободување Фиока Space It е време да се ослободи од градници, или резервоар врвот од фиока.Гаранција за квалитет : Ние нудиме 100% задоволство гаранција на секој клиент, ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние веднаш ќе ви даде разумно решение.Тоа е погоден за куќи, станови, апартмани, колеџ домови, облека центри, и други ограничен простор.Најважниот дел е да можете лесно да ги видите сите на вашите алишта и лесно да се земе облеката што сакате.Овој пропелер може да се решат горенаведените проблеми.Закачалки може да биде укината, кога не е во употреба, лесно може да се здипли нагоре за да ја зачувате простор.По користење, како магија, вашиот резервоар врвот,camisoles,градници ќе бидат организирани и не се испреплетени.