КООРДИНАТОР 30pcs за Еднократна употреба Возрасни Пелена Хигиена, Удобност, во текот на ноќта Nappy за Пациентите
  • Ново

КООРДИНАТОР 30pcs за Еднократна употреба Возрасни Пелена Хигиена, Удобност, во текот на ноќта Nappy за Пациентите

DEN 1967.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Само еден момент да го користите.Апсорбира брзо и се заклучува во влага за најдобар во нега на кожата.Великодушно преголеми дизајн за да се обезбеди максимална заштита.Оди во текот на дното лист за заштита на душек и листови од влага и боење.Водоотпорен слој го штити вашиот чаршави и душеци од течности и несреќи, држи листови сува цела ноќ.Опис : - Водоотпорен слој го штити вашиот чаршави и душеци од течности и несреќи, држи листови сува цела ноќ. - Великодушно преголеми дизајн за да се обезбеди максимална заштита. - Апсорбира брзо и се заклучува во влага за најдобар во нега на кожата. - Оди над дното лист за заштита на душек и листови од влага и боење. - Само момент да го користите.Спецификација : - Материјал : Памук - Боја : Бела - Хип : 70-130cm/27.56-51.18 инчен - Половината : 75-115cm/29.53-45.28 inch Package Вклучува : 30 Парчиња Пелени за Еднократна употреба Забелешка : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.