Деца Девојка Pullover Качулка Солидна Боја Тај-Боја За Печатење Долг Ракав Маскирани Џебови Pullover Outwear
  • Ново

Деца Девојка Pullover Качулка Солидна Боја Тај-Боја За Печатење Долг Ракав Маскирани Џебови Pullover Outwear

DEN 155.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Памук Смеса.Рака Мие Само.Материјал : изработени од памук мешавина ткаенина која е кожата-friendly и удобен за носење.Дизајн : полна боја или се врзуваат боја за печатење дизајн, направете ја вашата девојки повеќе слатки, големи џебови и долг ракав дизајн е погодна за есен и зима, супер мода за да одговара со leggings, фармерки, тексас панталони, висока половината панталони и така натаму.Тоа е лесно да се мијат, двете рака мие и во машина за миење е во РЕД.Се повлече На затворање.Возраст : погоден за 12-18 месеци, 18-24 месеци, 1, 2 години 3 години 4 години 5 години дете девојка.Повод : одговара за роденден, бебе туш, секојдневно, се игра, секојдневен, собирање на семејството, училиштето, активности на отворено, забава, одмор, роденденски подарок, ноќта на Вештерките, денот на благодарноста, Божиќ или photogarphy итн.Материјал : Памук Смеса.Стил : Случајни/ Симпатична/ Слатка.Големина : 1 T/ 2 T/ 3 T/ 4 T/ 5 T/ 6 T.Сезона : Пролет/ Есен/ Зима.Повод : Совршен за секојдневно носење, отворено, шопинг, одмор, фотографија, партија, божиќ, Денот на Вљубените, на повик.Материјал : памук смеса.Стил : симпатична, причинска, модата.Големина на табела : . 1 инч = 2.54 см.Возраст од 12-18 МИЛИОНИ (големина 80)-Топ Должина : 44cm-Биста 2 : 29cm.Возраст 18-24 M (големина 90)-Топ Должина : 47cm-Биста 2 : 30.5 cm.Возраст 2-3 T (големина 100)-Топ Должина : 50cm-Биста 2 : 32cm.Возраст 3-4 T (големина 110)-Топ Должина : 54cm-Биста 2 : 34cm.Возраст 4-5 T (големина 120)-Топ Должина : 58cm-Биста 2 : 36cm.Пакетот вклучува : 1pc x долг ракав маскирани sweatshirt.Answer : ___________________________ Note : . 1, Не е од 2-3% разлика според упатство за мерење. 2, ве Молиме имајте на ум дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. 3, ве Молиме проверете мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.