Puffs, Секојдневни Не-Лосион Лицето Ткива, 180 Count (Пакување од 3)
  • Ново

Puffs, Секојдневни Не-Лосион Лицето Ткива, 180 Count (Пакување од 3)

DEN 423.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет вклучува 3 Семејство Кутии (180 Ткива на бокс) на Puffs, Секојдневни Не-Лосион Лицето Ткива.Секое ткиво има Puffs cushiony мекост.Мека и 50% посилни кога влажни наспроти водечките зделка бренд.Не дозволувајте вашиот течење на носот се кандидира надвор од Puffs.Пријавете се за автоматско домашна испорака и спаси.Назад-до-училиште се од суштинско значење.Puffs лицето ткива се меки, секојдневни не-лосион ткива љубовта во семејството големина на кутија.Puffs Ткива се помеки & 50% посилни кога влажни од водечките национални зделка бренд.Тоа е супериорна ткиво на најдобра вредност - особено за назад-до-училиште.Носот е потребна заслужува Puffs навистина!.