LOKQING Пластични Cupcake Контејнери Cupcake Кутии Cupcake Превозникот Поврзани со Херметички Купола Капак(6 Брои,30 Парчиња)
  • Ново

LOKQING Пластични Cupcake Контејнери Cupcake Кутии Cupcake Превозникот Поврзани со Херметички Купола Капак(6

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пластовидно Дизајн : мини cupcake сад е пластовидно,заштедите простор за складирање,може да се прикаже на екранот на десерт маса,дозволете им на вашите клиенти или гости да видат внатрешноста лесно да се види cupcakes,тоа исто така многу погодни за транспорт.Уникатен дизајн : Нашата пластични cupcake кутии назад зглоб се навистина тешки ,на тока заклучување во предниот дел ќе се зачува сад затворени и стегање е многу добар.Materil и Димензија : cupcake сад е направен од храна-безбедно ПЕТ пластичен материјал,кој е побезбеден од ПВЦ пластични,оваа единствена cupcake Превозникот е 9.7 x 7.1 x 3.7 инчен,со 6 носителот,тоа може да се вклопат cupcake со дијаметар 1.9 инчен Држачот.Пакет се Вклучени : 30 компјутери пластични cupcake контејнери со resealable шарки капаци,лесно да ги чува стави настрана до подготвен за употреба,направи секоја cupcake или кифла издвоите и да изгледа толку привлечен.Повод : нашата јасни cupcake кутии се совршени за пакување повеќето редовни големина cupcakes.Одлично за роденден, свадба, бебе туш, се пече продажба или кои било други прилики.