Точка Штекер Носителот, Точка 4-та Генерација Ѕид Стојат, за Smart Home Звучници Глас Асистенти Простор за Заштеда на енергија Додатоци со Кабел Менаџмент, (AMM003-W), Бела
  • Ново

Точка Штекер Носителот, Точка 4-та Генерација Ѕид Стојат, за Smart Home Звучници Глас Асистенти Простор за Заштеда

DEN 2073.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилност : Исклучиво наменета за Точка 3/4-та Генерација со квадратен приклучок и нов приклучок опција.Додадете 4.4" дијаметар екстра полица и ослободи подот и countertop простор.Практичен Дизајн : Безбедно држете Точка 3/4-та Генерација без блокирање на звук, мала полица ќе се одржи на вашиот јазик во приклучокот против ѕид и да се спречи тоа од паѓање и оштетување.Елеганција : Елегантни низок профил дизајн естетски надополнува било кој ѕид, кабинет или мебел.Кабел за управување со крие неуредна жици уредно под планината.Нема собрание потребно.Средина : Миленичиња-доказ и дете-доказ вашата Точка 3/4-та Генерација без да се загрозат на звук префрли.Пакетот Вклучува : 1 x WALI Штекер Ѕид (Бела), искусни и пријателски НИ основа за поддршка на корисниците на располагање за да им помогне на 7 дена во неделата, (Home Асистент НЕ се вклучени).Дизајниран за да безбедно се одржи Точка 3/4-та Генерација без блокирање на звук, мала полица ќе се одржи на вашиот јазик во приклучокот против ѕид и да се спречи тоа од паѓање и оштетување.