Шминка Четка,Ratus 6Pcs Професионална Шминка Козметика Четки Сет за Око Сенки Eyeliner Веѓа - Golden Rose
  • Ново

Шминка Четка,Ratus 6Pcs Професионална Шминка Козметика Четки Сет за Око Сенки Eyeliner Веѓа - Golden Rose

DEN 532.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 13.5 cm x 2cm/5.31" x 0.79" (Прибл.).Карактеристики : Лесен за Употреба, Мека, Почетник, Заврши. 6pcs шминка четки сет, а голема убавина алатка за веѓата и на очите.Направен од висок квалитет на најлон материјал, меки, нежни, висока еластичност и не е лесно да се деформира.Четка за коса е многу густа, и лепливоста е силна, нема да се апсорбираат во прав, изработка на шминка полесно и повеќе физички, дури.Спецификации : Направен од висок квалитет на најлон материјал, меки, нежни, висока еластичност и не е лесно да се деформира.Четка за коса е многу густа, и лепливоста е силна, нема да се апсорбираат во прав, изработка на шминка полесно и повеќе физички, дури. 6pcs шминка четки сет, а голема убавина алатка за веѓата и на очите.Предмет Тип : Шминка Четки Материјал : ABS Количина : 6 Pcs Карактеристики : Лесен за Употреба, Мека, Почетник, Целосна Големина : 13.5 cm x 2cm/5.31" x 0.79" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 6 x Шминка Четки.