ABCCC Деца Електрични четки за заби, У Облик на Ултразвучно Autobrush Четка за заби Батерија, 3 Чистење Режими|Smart Тајмер| IPX7 Водоотпорен, Четка за заби 2-14 Зелена
  • Ново

ABCCC Деца Електрични четки за заби, У Облик на Ултразвучно Autobrush Четка за заби Батерија, 3 Чистење Режими|Smart

DEN 1463.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Три опрема режим, гласот режим 1 (околу 15.Магнетни полнење, паметни мемориска функција е обвинет за 60 минути, 6 минути на ден, 20 дена од стабилна батеријата, 60 секунди за да се заврши четка.Дозволете вашите деца се забавувате додека четкање на забите!Во исто време, тоа е моќна децата електрична четка за заби.Производот Категорија : Електрична четка за заби, Дете Електрични Toothbrush Section : 3 Base Power Режим : Индуктивен Charging Battery Капацитет : 800 MAH below Motor тип : Шупливи Првенство Motor Power Режим : Electric Applicable Толпата : Children Material : PC + Silicone Color : Зелена, цреша, розова, манго прав blue Control режим : Притиснете buttonmaximum моќ : 5 VElectric четка за заби тип : Звучен бран, Нагоре и надолу замав.Магнетни полнење, интелигентни мемориска функција, 60 минути на полнење на време 6 минути на користење на ден, стабилна животниот век на батеријата за 20 дена.Според човекови орален структура bionic дизајн, 360 ° завиткани заб, нема потреба да се менува, еден четка 6 лица.Четка главата Дизајниран со 15 ° -45 °, во близина на непцата и забите дамки, 15 слоеви на влакната, без мртви агли, чиста агол производство, паметни времето 60 секунди, се тресат околу секој ден, да им помогне на бебето да се развие добра навика на четкање на вашите заби.Одберете храна одделение силиконски материјал, П залак не е лесно да попуштат, безбедни и не се мирис, не му наштети на бебето непца, заби кревет.Дизајн за Подобра Грижа за Забите и Усната Хигиена,Имајте на ум дека полнење штекер дупка и USB кабел треба да се чува суво кога се полни.Ова електрична белење на заби четка е IPX7 водоотпорен.U-тип четка за заби главата направени од храна одделение силиконски е многу мека ,специјално дизајниран за деца тендер непцата и чувствителни заби.000 вртежи во минута), звучниот бран вибрации бран е загарантирана, и ефикасно чистење има добра улога во бели заби и чистење на усната празнина) Говор режим 2 (околу 7500 вртежи во минута), на мека бран шок фреквенција, Звучен бран вибрациона масажа уста празнина чистење на работ gearing на забите чувствителни бебе има згрижени ефект) режим за Нечујно 1 (околу 7500 вртежи во минута) Мека звучен бран фреквенција на вибрации, ниска фреквенција мека и чистење заби масажа на непцата) ipx7 водоотпорен, без страв е испран, бебето може да се четка забите додека за капење.Исто така совршени за подароци, особено Семејство, Божиќ, денот на Благодарноста.Прекрасна животински облик, децата ќе го сакам тоа, кои би можеле да се зголеми можноста за љубов четкање на забите внимателно, помагајќи им да развијат добра навика.