Dwindish 2 ПАРЧИЊА Црвена ABS Автомобил Стил, Авто Додатоци Ентериерно уредување Воланот Копчиња Sequins Покрие Намали за Џип Renegade 2015 2019 До Jeep Compass До 2017
  • Ново

Dwindish 2 ПАРЧИЊА Црвена ABS Автомобил Стил, Авто Додатоци Ентериерно уредување Воланот Копчиња Sequins Покрие

DEN 167.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Сосема Нов.Одговара : 2015 До Џип Renegade /2017 До Jeep Compass.Боја : Црвена.Пакет : 2 Buc/Set.Лесен за инсталација.Спецификација 1. Автомобил Модел : за Џип Renegade 2015 до Џип Compas 2017 Up2. Боја : Црвена, Портокалова, Жолта, Сребрена,Сина,Црна,Зелена 3. Материјал : ABS 4. Тежина : 0.2 5 килограми. Пакетот Вклучува : 2 buc/set 6. 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 7. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни Забелешка : ве Молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување.