Под Оклоп Момче е Долг Ракав Tee
  • Ново

Под Оклоп Момче е Долг Ракав Tee

DEN 528.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

50% Памук/50% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Целосни намали за целосна удобност.Ткаенина е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Влага Транспортен Систем фитили пот & суши брзо.Целосни намали за целосна удобност.Ткаенина е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Влага Транспортен Систем фитили пот & суши брзо.