Бафет Пијат Машина Сок Динг Вклучена Пијат Машина, Вклучена Пијат Машина Нерѓосувачки Челик Тешки Морнар, Пијалаци Ресторан Бар Пијалаци Фармацевт (Боја : Сребро, Г
  • Ново

Бафет Пијат Машина Сок Динг Вклучена Пијат Машина, Вклучена Пијат Машина Нерѓосувачки Челик Тешки Морнар, Пијалаци

DEN 1996.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нерѓосувачки Челик Spigot прави служат лесно и течење слободни, Идеален за лимонада, iced чај, sangria, и premade занает коктели.На пијалаци фармацевт е многу погодна во речиси секоја ситуација, понудата на чај, лимонада, овошен сок, или Sangria.Анти-scalding, анти-течење славина се справи со дизајн, не исчезнува, нема вода истекување, прекрасен изглед, безбедна употреба.Овој стилски точење на пијалаци, ќе истакнам било пијалок станица во угостителски активности, Дозволувајќи им на атрактивна екранот, и за лесна за гледање на содржината идентификација.Материјал : сигурен и безбеден КОМПЈУТЕР и не ' рѓосувачки челик за лесно чистење.Око фаќање дизајн совршен за булчински тушеви, бебето тушеви, graduations, приеми и други забавни во вашиот дом или канцеларија.Пакет содржина : 1 x Вклучена Пијат Machine Shape : стилски и едноставен, едноставни и убави.Висок квалитет на мраз цевка : може да се додаде на мраз вода да ја играат улогата на мразот за греење.Има поголема капацитет, овој точење на пијалаци, ќе се намали времето потребно за да се надополнува, па вашиот персонал да се фокусираме на други важни задачи.Сок, чај, со вкус на вода, овошни сокови и повеќе во оваа атрактивна фармацевт, Само ставете го во вашиот пијалок станица, пополнете го и направи вашите клиенти го цениме мора да се обезбеди најдобрите пијалаци!.