Heayzoki Десктоп Јазик, Компјутерските Звучници со Subwoofer USB Powered Игри Јазик, Стилски Мини Лаптоп Звучници за Компјутер/Лаптоп/Таблет Desktop(Сјајот Верзија Црна)
  • Ново

Heayzoki Десктоп Јазик, Компјутерските Звучници со Subwoofer USB Powered Игри Јазик, Стилски Мини Лаптоп Звучници

DEN 619.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【СУПЕРИОРНИ ПЕРФОРМАНСИ】Јазик и subwoofers се комбинираат за да се создаде јасна звук во компактна големина.Совршен заштеда на трошоци надградби да изграден во КОМПЈУТЕРИ, лаптопи, монитори и звучници. 【ВИСОКА КОМПАТИБИЛНОСТ】USB кабелот за напојување и 3.5 мм ПОМОШЕН текст зголеми компатибилност и преносливоста, толку претседателот систем е лесно да инсталирате или да ги носите. 【СОВРЕМЕН ДИЗАЈН】 Безвременски стерео дизајн стерео звучници со ефикасни subwoofers даваат совршен изглед за технологија денес. 【ЛЕСЕН ПРИСТАП КОНТРОЛИ за ЈАЧИНА на звук】Прилагодите звукот на вашиот звук со прилагодливи на јачината на звукот и бас ниво изедначување рачки за брзи поставки.USB powerd јазик е изработен од ABS на високо квалитетни, трајни, отпорни на деформација, отпорни на боја и луксузен. 【УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】АКО имате било какви прашања во врска со pc јазик во купувањето, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ги реши вашите сите прашања во рок од 24 часа и снабдување наплата или размена ако треба.Како да го Користите : директна употреба.Спецификација : Предмет Тип : Компјутерските Звучници Материјал : ABS Напојување : USB DC 5 V Фреквенција : 25 Hz-20 KHz Песна : 2.1 Звук Извор : 3.5 mm ПОМОШЕН Жица Степени на Оддалеченост : >=35d B Snr : >=65d B Пакет Листа : 1 x Главниот Speaker2 x Средно Говорник 1 x Прирачник за Корисникот .

Item Type:
 Computer Speaker
Material:
ABS
Power Supply:
USB DC 5V
Frequency:
25Hz-20KHz
Track:
2.1
Sound Source:
3.5mm AUX Wire
Degrees of Separation:
>=35dB
Snr:
>=65dB
Package List:
1 x Main Speaker2 x Secondary Speaker :
1 x User Manual  :