Под Оклоп Момчиња Mk1 Долги Ракави, T-Shirt
  • Ново

Под Оклоп Момчиња Mk1 Долги Ракави, T-Shirt

DEN 720.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Полиестер/10% Elastane.Увезени.Heat Gear ткаенина е ултра-меки & мазни за екстремни удобност со многу мала тежина.Mesh назад & underarm панели испорача стратешки вентилација. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Heat Gear ткаенина е ултра-меки & мазни за екстремни удобност со многу мала тежина.Mesh назад & underarm панели испорача стратешки вентилација.4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.