WINOMO 2 парчиња Чевли Сушење Рек Нерѓосувачки Челик Чевли Складирање Организатор Плакарот Ѕид Чевли Виси Кука (Сребро)
  • Ново

WINOMO 2 парчиња Чевли Сушење Рек Нерѓосувачки Челик Чевли Складирање Организатор Плакарот Ѕид Чевли Виси Кука

DEN 1041.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлично за патики, влечки, високи потпетици, станови, флип - апостолки, тенис чевли, сандали и повеќе.Нерѓосувачки челик материјал, задебелена, здрав и не е лесно да ' рѓа.Пакување од 2, може да се 2 пара чевли во сонцето по чистењето.Двојно кука дизајн, еден пар на чевли може да се закачи на еден чевли сушење решетката.Вашите чевли ќе бидат во вертикален државата по виси, вода чевли ќе тече надвор автоматски, така што вашите чевли ќе бидат исушени побрзо.Опис Нашите чевли сушење рек ви овозможува да ги чувате вашите чевли уредно се додека не сте подготвени да ги користат повторно.И двете може да се користи за сушење на чевли во сонцето или складирање на чевли во плакарот.Со прифатливи товарот капацитет и одлична издржливост, лесно и безбедно да се повеќето на чевли.Карактеристики - Бренд : WINOMO.- Боја : Сребро.- Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.- Големина : 23. 00 X16. 20 X0. 50cm/ 9. 04 X6. 37 X0. 20in.- Направена премија од нерѓосувачки челик материјал, тестирани за да ги вчитате сите чевли.- Со закачалка на врвот, можете да го на вашиот облека железнички и други места.- Добиете чевли исклучување на подот виси за брз се исуши и да се заштити нивната форма и продавница за поефикасно.- На чевли сушење решетката е connectable, која ви помага да заштедите многу простор за складирање.- Одлично за станови, lofts, condos, и ученичкиот дом соби со мали плакари.Пакет Including2 x WINOMO Чевли Сушење Решетката.