Дувачкиот Направи Симпатична Молат Лабрадор Retriever Куче на Вратата Стоп Затка Оптоварување на трудот - Продавница на Убава и Оркестарот!
  • Ново

Дувачкиот Направи Симпатична Молат Лабрадор Retriever Куче на Вратата Стоп Затка Оптоварување на трудот - Продавница

DEN 2376.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дувачкиот Направи Симпатична Молат Лабрадор Retriever Куче на Вратата Стоп Затка Оптоварување Месинг Направи Симпатична Молат Лабрадор Retriever Куче на Вратата Стоп Затка Оптоварување СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ МАТЕРИЈАЛ : Месинг и Дрво КРАЈ : Полиран PAINTWORK : Handpainted и Полиран ДИМЕНЗИЈА : (Приближни) ВИСИНА од 3,5 ” ДОЛЖИНА 6.5" ШИРИНА 1.5" ТИП на ПРОИЗВОД : Декоративни Вратата Затка ПРОИЗВОД ЛИЦЕНЦА : Да ПАКУВАЊЕ : Заградени BRANDB НОВА : Да СОПСТВЕНА ЕТИКЕТА : Украсете го вашиот дом со оваа функционална тематските вратата затка!!!.