Олимп PEN E-PL10 Браун
  • Ново

Олимп PEN E-PL10 Браун

DEN 14376.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Едноставен, елегантен дизајн со чисти, софистициран изглед и кожа текстура заврши.Вграден Wi-Fi & Bluetooth за далечинско снимање и пренесување на слики на паметен телефон безжично.Фотографиите можат да бидат споделени штом ќе се преземат за користење на ОИ Споделување Верзија 4. 3. На графички Кориснички Интерфејс вклучува Интуитивен Сцени.Интуитивен Допир БОЛЕСТ Shutter се фокусира и пука со еден допир на екранот.Камерата автоматски се префрла на Selfie Режим кога екранот е превртува надолу за двете фотографии и видео. 4 K 30p Видео & Уште Фотографирање од 4 K Видео.Видео Резолуција : 4 K UHD 2160p.Слика Стабилизација : Сензор-shift.