Boraxo TMT Прав Рака Сапун, Unscented во Прав, 5Lb Кутија
  • Ново

Boraxo TMT Прав Рака Сапун, Unscented во Прав, 5Lb Кутија

DEN 254.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производ SKU : КОЛ 02561. Економски мешавина од сапун и боракс чисти тешки нечистотија и валкано од раце.Се признаваат за повеќе од 100 години и за нејзината способност за нежно чистење далеку најдлабоките валкано.Не содржи фосфати.Boraxo TMT Прав Рака Сапун Именуван по екипите на дваесет и маски кои влечат 12-тон вагони на боракс 165 километри на Death Valley пустината до железничката.Дваесет и Мазга Тим (T-M-T) Boraxo рака сапун е економски мешавина напојува од страна на сапун со боракс.Чисти тешки валкано од раце.T-M-T не содржи фосфати, е 100% растворливи и е безбедно во септички системи.Секоја кутија е 5-кг и има 10 кутии по Картон.Dial Boraxo TMT Прав Рака Сапун, Unscented, 5-lb.Кутии, 10 Кутии по Картон Clean It Supply - за промет На големо чистење снабдување компанија купувачи доверба.Глобалната Тип на Производ : Лични Сапуни-во Прав Сапун Вид : Прав Апликација : Рака Капацитет (Тежина) : 5 lb Мирис : Unscented Пакување Тип : Кутија Боја(s) : Бела Пре-Потрошувачите Рециклираната Содржина Проценти : 0% Post-Consumer Рециклираната Содржина Проценти : 0% Вкупно Рециклираната Содржина Проценти : 0%.