2019 Нови Гумени Огромен Базен Лебди 250cm Топла Виножито Pegasus/Коњ Водата Плови Пливање Играчка за Возрасни и Деца
  • Ново

2019 Нови Гумени Огромен Базен Лебди 250cm Топла Виножито Pegasus/Коњ Водата Плови Пливање Играчка за Возрасни

DEN 2352.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Заштита на Животната средина ПВЦ.Безбедност : Не излегуваат во јавноста,анти-превртување,избегне задави вода.Големина : 250 CM, Тежина : 3.2 килограми.Точка Име : Базен Се Плови.Погоден за Внатрешна/ Надворешна,како базен, езеро, плажа,море и така натаму.За product Q : Дали големината е во согласност со детали опис ?A : Тоа е нормално ако имаат мала разлика со вистински производ поради сите купувачот да користат различни мерење алатки.П : Дали бојата е иста shinning како на сликата ?A : Нашиот производ сликата е донесена во висок интензитет на светлина,така ќе биде повеќе светла.тоа е нормално ако имаат мала разлика со вистински product About quality PROBLEM : Кога ќе го добиете производот ,ако имаат проблем како следново : Скршени,не е во Ред големина,Погрешна боја,Погрешна сума..итн.РЕШЕНИЕ : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис,токму сега, не користете спорот да се реши проблемот.на услугата ќе ви помогнат да се реши проблемот до вас satisfy About shippinng1. Купувачот може да избере превозот начин на кој ние ви го нудиме и проверка на превозот време.2. Ако купувачот не ја прими пратката во заштита на време,не грижете се дека понекогаш поради временските услови,обичаите и сл нешто влијание,превозот ќе треба повеќе време.Услугата може да ви помогне да се прошири на заштита на време и, исто така, може да пратите вашата нарачка,ве молиме контактирајте со услуга за да се реши тоа,ви благодариме.