Bobbi Brown Пастелни Brights Око Палета
  • Ново

Bobbi Brown Пастелни Brights Око Палета

DEN 190.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Voulume : 6 боја на очите shodow на палети. #51 Слонова Коска, #02 Шампањ Кварц. #Бебе Розова, #Platinum. 19 Iced Сина, #11 Rockstar.Со шест се меша и натпревар нијанси, оваа око палета е олицетворение на пролетта шик.Карактеристики се што ви треба да се земе очи од ден во ноќ, вклучувајќи совршена база за сенка, доста низа на метален пастели и темна сенка за поставата и додаде драма.Мини Двојна Заврши Сенката за Очи/Око Лагер Четка гарантира беспрекорна апликација.Карактеристики : Сенката за Очи во боја на слонова коска и Бебето Розова; Метални Сенката за Очи во Шампањ Кварц, Платина, Iced Сина и Rockstar.Светли Очи Чекор-по-Чекор Чекор 1 : Издржам слонова коска Сенката за Очи од lashline да browbone.Чекор 2 : Прашина Шампањ Кварц Метален Сенката за Очи на долниот капак.Чекор 3 : Нежно се вклопуваат Бебе Розова Сенката за Очи во браздата.Чекор 4 : Линија на горниот lashline со Rockstar Метален Сенката за Очи.