Поставете A82 Природни Watsons Маслиново Шампон 490ml Erbs Добар Ден Секој Ден Шампон DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]
  • Ново

Поставете A82 Природни Watsons Маслиново Шампон 490ml Erbs Добар Ден Секој Ден Шампон DHL EXPRESS Со Thaigiftshop

DEN 2515.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

➤ Оваа група се вклучени со : Erbs Добар Ден Секој Ден Шампон & клима уред во Вредност Поставите Вар и Маслиново Негуваат Здрави Среќни Коса. ➤ Природни Watsons Маслиново Шампон 490ml & Watsons Косата Маслиново Масло 100ml Сјај за Негување на Косата и Коренот Билни Здрава Мазна Јадев Природни. ➤ 1) Природни Watsons Маслиново Шампон 490ml Сјај за Негување на Косата и Коренот Билни Здрава Мазна Јадев Природни. ➤ 2) Природни со Watsons Косата Маслиново Масло 100ml Здрав Сјај Јадев Негување на Коренот на Косата Мазна Природни Билни. ➤ Овој шампон нежно чисти косата и скалпот и ја враќа еластичноста, за природно жив коса.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена)1) Природни Watsons Маслиново Шампон 490ml Сјај за Негување на Косата и Коренот Билни Здрава Мазна Јадев Природни.2) Природни со Watsons Косата Маслиново Масло 100ml Здрав Сјај Јадев Негување на Коренот на Косата Мазна Природни Билни.Овој шампон нежно чисти косата и скалпот и ја враќа еластичноста, за природно жив коса.Ослободени Од Paraben, Минерални Масла, Silicones, Colourants.Место на Потекло : Тајланд.Матичен Број : 1016009045/10-1-6200027531.Содржина : 490 ml/кутија.Насоки : се Применува соодветен износ на Природни со Watsons Маслиново Шампонот на влажна коса.Работа во пенливата и масажа од главата до опаѓање на завршува.Добро исплакнете со топла вода.За оптимални резултати, се следат со Природни со Watsons Argan Condiiioner.Природни со Watsons Косата Маслиново Масло 100ml Здрав Сјај Јадев Негување на Коренот на Косата Мазна Природни Билни.Оваа коса масло има лесна формула која што ја обновува косата е elasitcity и заптивки сплит завршува.Ослободени Од Paraben, Colourants.Место на Потекло : Тајланд.Содржина : 100 ml/кутија.Матичен Број : 1016009264/10-1-6200027532.Насоки : може да се користи во 2ways : 1) По shampooing, нежно туп сува коса со крпа.Се применува 1-2 пумпи на коса масло рамномерно врз вашата коса.Нема потреба да се измијат. 2) да се Користи на сува коса за израмнување и зголемување на сјај на косата.Нема потреба да се измијат.Се препорачува за секојдневна употреба заедно со Природни со Watsons Маслиново Шампон & средството за смекнување на косата.Се даде на вашата коса жив и нежни пенливата секое утро со овој ценет сет на Добар Ден Шампон & клима уред, помеша со Вар и Маслиново да се задржи здравата коса среќен и допир на Нане за да се разбуди својата душа!Сет com.