Riverbyland 10 КОМПЈУТЕРИ Loofah Тело Scrubber Бања Сунѓерот за Нега на Кожата
  • Ново

Riverbyland 10 КОМПЈУТЕРИ Loofah Тело Scrubber Бања Сунѓерот за Нега на Кожата

DEN 448.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секој loofah сунѓер е околу 9 x 12cm.Направен од природни loofah и тери крпа.Loofah е природно одгледување на растенијата, и дел од краставица семејство.Loofahs се прекрасен природен exfoliator да помогне да се создаде во домашен спа искуство.Loofah за тело за нега на кожата, тоа им помага да се стимулира или да се подобри кожа проток на крв.Оваа loofah туш подлога може да длабоко чистење на вашето тело, мелез назад секој туш или када.