ADSE Кат Бања Пешкир Рек Двојно Бар Рек Црн Мермер (70 / 80x40CM)
  • Ново

ADSE Кат Бања Пешкир Рек Двојно Бар Рек Црн Мермер (70 / 80x40CM)

DEN 777.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Крпа Бар е произведен да стандарди кои ќе обезбедат највисока сила и издржливост во влажни средини, тоа е идеален за употреба во купатила, кујна, итн.Крпа бар е погодна за мазни површини и може да стане организаторот на вашата бања кујна, тоалет спалната соба.Hualien, Тајван база е изработен од мермер, трајни, висока цврстина, отпорност на корозија, без деформација.Крпа бар направен од метал, обложено бронза метална површина, има носат-отпорни, отпорни на топлина, и лесен за чистење рѓа карактеристики.Позлата на површината на high-end барањата на крпа бар на повеќе деликатна.Кат бања пешкир рек двојно бар рек црн мермер (70 / 80x40 CM).Површински третман : огледало полирање.Карактеристики на производот : Задебелување, проширување, анти-корозија и анти- ' рѓа.Име на производ : Крпа решетката.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Производ бруто тежина : 1.2-1.5 кг.Боја : Нерѓосувачки челик сјај.Имајќи тежина : 30kgr.Стил : Модерен и еко-пријателски.