Putybudy Бебе бебе соба Постелнина, Бебе Памук Мека Перница Варење Перница на Спиење, Удобно Мултифункционален Бебе Издувните Удобност Перница со Прилагодливи Swaddle Ре?
  • Ново

Putybudy Бебе бебе соба Постелнина, Бебе Памук Мека Перница Варење Перница на Спиење, Удобно Мултифункционален

DEN 1103.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мултифункционален бебе кота перница, олеснување на бебето стомак притисок, обезбедува главата s раце.Фиксна појас завиткување babys немир ефикасно да го спречува будење и дава на бебето постабилна спиење. 3 D touch, на точки дизајн дава бебе убаво чувство на допир.P P памучен материјал, меки, кожни-friendly и дише слободно, удобно и добро за вашето бебе.Отстранлив перат, на pillowcase е монтажни дизајн, лесно да се мијат.Невидливи патент за лесно отстранување и за перење.Спецификации : Име : Бебе Спие Перница Материјал : P P памук Тип : Type2 Боја : Зелена Пакет големина : 350*350*100mm/13.78*13.78*3.94 во(type1) 300*300*100mm/11.81*11.81*3.94 во(type2) Пакет тежина : 560g/1.23 lb(type1) 760g/1.68 lb(type2) Packaing листа : 1*Бебе Издувните Перница 1*Прилагодливи Swaddle Појас 1*Перница за Спиење.