Zuyoon 12pcs Шарени Кристално Стакло Кабинет Копчиња На Волци Бела Копчиња се Повлече Рачки за Дома Салон Шкафот Гардероба Фиока Вратата 1.38x1.10IN
  • Ново

Zuyoon 12pcs Шарени Кристално Стакло Кабинет Копчиња На Волци Бела Копчиња се Повлече Рачки за Дома Салон Шкафот

DEN 1658.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите копчиња се погодни за повеќето мебел, како што кујната кабинети, гардероби, file кабинети, бања кабинети, nightstands кабинети, шминка кабинети, ноќни кабинети, итн.Лесно да се инсталира, едноставни за ракување, трајни, било проблеми со квалитетот, безусловно враќа или заменува.На високо-квалитетна ABS материјал, заедно со кристално стакло површината, има 3 D визуелен ефект за да ги задоволат вашите естетски барања.Уникатен печатење дизајн за да се задоволат вашите различен стил потреби, ги красат вашата соба, се направи повеќе топло и елегантен.Пакувањето е убава, постојат четири копчиња во пакет, и симпатична кутија, исто така може да се користи како монета чанта. 12 пакет цветен круг кристално стакло кабинет се справи со повлекува bling модерна лесно се инсталира фиока копчиња глам dorpmark различен дизајн на мебел décor Accessories : 12 копчиња + завртки (нерѓосувачки челик, 2 size)Големина : knob : 3.5×2.8 cm / 1.38×во 1.10;завртки : 0.8×2.8 cm&0.8x3.5cm Material : ABS, стакло Нашите копчиња се погодни за повеќето мебел, како што кујната кабинети, гардероби, file кабинети, бања кабинети, nightstands кабинети, шминка кабинети, ноќни кабинети, итн.