TFS Tuningforkshop 11 Минерални Исцелување Tuned Цевки Погласно Од Tuning Вилушка со Големи Дрво Стои,Mallet
  • Ново

TFS Tuningforkshop 11 Минерални Исцелување Tuned Цевки Погласно Од Tuning Вилушка со Големи Дрво Стои,Mallet

DEN 2131.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големо дрво застане за да ги собере сите 11 цевки плус гума mallet & алатка за полнење вклучени.Следат следење со увери испорака.Направен од Висок Квалитет на Алуминиум.Минерални Сет вклучува 11 Tuned Цевки тон на фреквенцијата на 11 минерали кои се содржани во физичкиот човечкото тело.Исто така, ќе добиете голем подготвени да се соберат дрво стои.Barbra Херој и Меѓународни Lambdoma Институт за Истражување откриле овие.Овие Цевки се базира на Calcium320 Hz Chromium384 Hz Copper464 Hz Iodine424 Hz Iron416 Hz Manganese400 Hz Molybdenum336 Hz Фосфор/Zinc480 Hz Potassium304 Hz Selenium272 Hz Sodium352 Hz Овие цевки се изработени од Високо Квалитетни Топлина Третираат Алуминиумски Цевки за производство на убава и долготрајни звук.Внимателно одбраната на вистинската фреквенција како што е споменато.Дава Голема исцелителна сила.Димензии на Цевка-Должина - 22 до 29 инчи appx,со Дијаметар - 1 инч appx.Пакување - 11 Парче Цевка со Прстени на секоја страна,Големи се Подготвени да се соберат Дрво Застане за да ги собере сите 11 цевки на едно време,1 Гума Mallet.Можете да висат на овие Цевки на Дрвени стои со помош на Прстените се дадени на страните на Цевка.Користете Гума mallet да се произведе исцелување звук и фреквенција.