Јас Леснотија Nishikawa индустрија Nekashitsuke Перница мајка ? Пинк LMF2001970-СТР LM1970
  • Ново

Јас Леснотија Nishikawa индустрија Nekashitsuke Перница мајка ? Пинк LMF2001970-СТР LM1970

DEN 1917.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ние ќе брод од Токио, Јапонија.Тоа ќе трае 7 до 14 дена како што вашата стока ќе пристигнат од вашата исплата. [Големината на телото] 35 ~ 23cm (во текот на два пати) [Материјал] quilting Површина : 100% памук quilted памук : 100% полиестер quilted надеж : 65% полиестер, 35% памук Надеж : 100% полиестер кутии полиетиленски цевки уретан пена [Производство земја] Јапонија > види повеќе.