Rokinon Cine ДС Леќа Комплет за Sony E-Материјата се Состои од 24mm Т1.5 Леќа, 35mm Т1.5 Леќа, 50mm Т1.5 Леќа, 85mm Т1.5 Леќа, Чистење, Полнење
  • Ново

Rokinon Cine ДС Леќа Комплет за Sony E-Материјата се Состои од 24mm Т1.5 Леќа, 35mm Т1.5 Леќа, 50mm Т1.5 Леќа,

DEN 3215.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Sony E-Планината 24mm Т1.5 Леќа - 35mm Т1.5 Леќа - 50мм Т1.5 Леќа - 85mm Т1.5 Леќа - Комплет За Чистење. 24mm Т1.5 Леќа : Фокусна Должина : 24mm. 24mm Т1.5 Леќа : Максимална Бленда : Т1.5. 24mm Т1.5 Леќа : Покриеност : Целосна Рамка (FX). 24mm Т1.5 Леќа : Оптички Изградба : 13 Стакло Елементи Во 12 Групи.