Компатибилен со Samsung Galaxy Собере 2 Бендови Меки Силиконски Водоотпорен Хривнија Додатоци Спорт Рака Шарени Wristbands за Галакси Собере 2 СМ-R220 Фитнес Следење (White&Сива&Blue&
  • Ново

Компатибилен со Samsung Galaxy Собере 2 Бендови Меки Силиконски Водоотпорен Хривнија Додатоци Спорт Рака Шарени

DEN 213.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Во исто време, исклучителна занаети прави бенд и види да биде тесна и цврсто поврзани, и така не врската помеѓу тока и големината дупки.Мека и издржливи, многу удобен за носење кога вежбате, спиење и пошироко. [Higt Квалитетен Материјал] : Овие Галакси Собере 2 бендови се направени направени од силика гел суровина, која е мека, удобно.Лесно да се чисти и не треба да се грижите за исчезнува.Покрај тоа, тие се флексибилни, лесни. [ Совршен Носи Искуство] : Полесни и потрајни. ♯Одлична Услуга : се Купи со доверба.флексибилен и лесен, Е најдобар избор за спорт.Овие бендови се уште може да биде добар како нова по месеци за носење.Сите проблеми ќе се решат кога ќе примите вашата e-mail.МАТЕРИЈАЛ е направен на животната средина силиконски материјал, нема чуден мирис и безопасни, ги спречува кожата од иритација,ви донесе удобно носење искуство. [Високо квалитетни услуги на клиентите] : Една година гаранција!Целосна наплата или да го препрати замена, ако овие Галакси Собере 2 бендот не ги собере или ги исполни сите ваши очекувања.(Tracker НЕ е вклучен).Ако во било кое време на вашиот бенд згаснува или прекини во првите 18 месеци, можете да контактирате со нас за замена или целосно враќање на средствата.ПРИЛАГОДЛИВИ ЗАТВОРАЧ Галакси Собере 2 СМ-R220 Фитнес Smartwatch Бендови се одликува со прилагодливи затворач кој може слободно да се прилагодат за да одговараат на различни зглоб големини.ВНИМАНИЕ : Ако имате било какви проблеми со вашиот бенд, ве молиме контактирајте не директно, и ние ќе ви обезбедиме со одлични услуги на клиентите.РАЗЛИЧНИ БОИ Воодушевен различни бои го персонализирате wristbands да одговара на нивните расположенија и облека во секојдневниот живот.Цел ECSEM види бендови со апсолутна доверба.Напомена : Види Бенд само, Smart Watch не се вклучени.Персоналните Галакси Собере 2 Бенд со овој префинет замена wristband.[Персоналните дизајн] : Специјално дизајнирани додаток бендови компатибилен со Samsung Galaxy Собере 2 СМ-R220 Фитнес Тракер.