Treble Тим Потпиша Фудбалски w/Стакло Случај - Autographed Фудбалски Топки
  • Ново

Treble Тим Потпиша Фудбалски w/Стакло Случај - Autographed Фудбалски Топки

DEN 290.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Категорија; Autographed Фудбалски Топки.Treble Тим Потпиша Фудбалски w/Стакло Случај Сите пријавени предмети доаѓаат во комплет со сертификација кој вклучува подесувате-очигледно холограмот и придружни сертификат за автентичност картичка.Непотпишана предмети не бараат сертификација.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.сувенири.