Siskiyou Спортски NHL Сиетл Kraken 3 во 1 BBQ Алатка, Тим Бои, Една Големина
  • Ново

Siskiyou Спортски NHL Сиетл Kraken 3 во 1 BBQ Алатка, Тим Бои, Една Големина

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Официјално лиценцирани NHL производ.Шпатула, маша и вилушка сите во 1 алатка!. 420 одделение од нерѓосувачки челик.Совршен за tailgating или кампување.Светла тим графика.Совршен простор за заштеда на енергија алатка!Ова не ' рѓосувачки челик бразилецот алатка е шпатула, маша и вилушка сите во еден висок квалитет на СКАРА алатка.Алатката карактеристики светла Сиетл Kraken графика.